خرید سوغاتی در شهر ونیز

خرید سوغاتی جز جدانشدنی سفر به شهر ونیز و یا هر مکانی که به آن سفر کرده‌اید، می‌باشد. در این مقاله شما را با بهترین مکان‌هایی از شهر ونیز که برای خرید سوغاتی مناسب هستند، آشنا خواهیم کرد.

خرید سوغاتی در شهر ونیز

جواهر فروشی در ونیز

در سمت راست میدان سن مارکو معروف شهر ونیز، جواهرفروشی فرتزریا (Frezzeria) قرار دارد، که پر ترددترین خیابان مرکز خرید پر از بوتیک‌های پر زرق و برق و مراکز فروش سوغاتی می‌باشد، قرار دارد. بسیاری از مشتریان به محض رسیدن به این مرکز خرید، به سراغ جواهرفروشی پاروپامیزو می‌روند، جواهر فروشی مکانی عالی برای خرید هزاران مروارید ونیزی است. جواهراتی که در حقیقت تکه‌هایی از شیشه‌های مورانو (Murano) هستند از زمان مارکوپولو در معاملات استفاده می‌شد. مایکل پاسیلو (Michel Paciello)، مالک این جواهرفروشی بوده و برای جمع کردن این جواهرات در مغازه خود به کشورهای چین و پاکستان تا مالی و نیجریه سفر می‌کند.

کارگاه گیلبرتو پنزو در ونیز

کارگاه گیلبرتو پنزو (Gilberto Penzo) در یک خانواده‌ که شغل آن قایق ساز می‌باشد و در بندر تالاب کیوجا (Chioggia) زندگی می‌نمود و 35 سال پیش استعدادهای خود را صرف مهارت پیچیده‌ مدل‌سازی، افتتاح کارگاه و سالن نمایش قایق‌های مختلف کرد. در این سالن‌ها علاوه بر مدل‌هایی از قایق‌های گندولا، قایق‌های سنتی و پارویی ونیزی، سندولو و نیز اتوبوس‌های آبی و وسایل حمل و نقل عمومی بر روی آب‌های ونیز که با صدایی لوکوموتیو مانند در کانال بزرگ به حرکت در می‌آیند. در این فروشگاه می‌توانید کتاب‌هایی در رابطه با قایق‌های ونیزی، پوسترهای رنگارنگ، هدیه‌های هیجان‌آور دریانوردی را به عنوان سوغاتی خریداری نمایید.

بوتیک Giovanna Zanella در ونیز

کشور ایتالیا به خاطر طراحان کفشی که دارد، معروف می‌باشد اما هنگامی که از بوتیک طراح ماهر کفش جووانا زانلا (Giovanna Zanella) بازدید نمایید خودتان را برای امری غیرمنتظره آماده نمایید. کفشهای دست دوز جووانا که با استفاده از رسوم غنی ونیز الهام ساخته میشوند بسیار پرطرفدار هستند.کفش‌های این طراح بزرگ باترکیب رنگ خارق‌العاده از چرم، مخمل و پلاستیک، شامل چکمه‎‌های سوررئال خوش رنگ، کفش سرخپوستی، صندل و دمپایی می‌شوند.

کتاب فروشی Acqua Alta در ونیز

اگر علاقه به جاذبه‌های فرهنگی دارید، خرید کتاب از کتاب فروشی آقای لوئیجی فریتزو برای شما مناسب خواهد بود. کتابفروشی آکوا آلتا درجایی به نام کورته سنزانوم (Corte senza Nome)، شبیه هیچ کتاب فروشی دیگری در جهان نبوده و یک قایق ده متری بوده که تا لبه آن با کتاب پر شده است و اطرافش را اتاقهای تودرتو پر از هزاران کتاب نو و دست دوم احاطه شده است. برای تجربه یک سفر عالی و پر جاذبه باید با تور ایتالیا همراه شوید.

به "خرید سوغاتی در شهر ونیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید سوغاتی در شهر ونیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید