هتل های ونیز : هتل پالاززینا گراسی ونیز

هتل پالاززینا گراسی ونیز (palazzo grassi venice)، در یکی از شهرهای مهم کشور ایتالیا شهر ونیز است که به شهر کانال‌ها مشهور می‌باشد. این شهر جمعیتی هفت میلیونی دارد که در مرکز ناحیه ونتو قرار دارد و در میان دریای آدریاتیک واقع شده است.

هتل های ونیز : هتل پالاززینا گراسی ونیز

شهر ونیز ازجزیره‌های کوچکی تشکیل شده است و به وسیله کانال‌ها از هم جدا شده است و تردد در شهر به وسیله قایق صورت می‌گیرد. شهر ونیز از شهرهای توریستی جهان بوده و اگر برای سفر این شهر را انتخاب نمایید می‌توانید هتل پالاززینا گراسی ونیز را در گزینه‌های خود قرار بدهید. تا از امکانات 25 اتاق بی‌نظیر آن لذت خواهید برد. پاکیزگی و راحتی هتل در سطح عالی از کیفیت بالایی برخوردار است که این ویژگی‌ها را مدیون کارکنان حرفه‌ای خود است. موقعیت جغرافیایی این هتل بسیار عالی بوده و احساس راحتی را به شما هدیه خواهد داد. خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، بالکن، اتاق و امکانات برای معلولین، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، تریا، گرمایش، منطقه بدون سیگار نیز اشاره کرد. با انتخاب این هتل برای محل اقامت خود در ونیز روزهای خوب و خوشی در انتظار شما می‌باشد و خاطرات شیرینی برای شما خواهد ساخت.

کل شهر ونیز را می‌توان به عنوان یک جاذبه در نظر گرفت. شهر ونیز برای خانواده‌ها بسیار مناسب می‌باشد که به شما توصیه می‌کنیم با تور ایتالیا 98 همراه شوید و خاطرات خوشی برای خود ثبت نمایید.

به "هتل های ونیز : هتل پالاززینا گراسی ونیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل های ونیز : هتل پالاززینا گراسی ونیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید